• E-Mail: info@ankarasogukoda.com

  • Telefon: 0545 335 6357

  • Telefon: 0545 335 6357

Hakkımızda » Ankara Soğuk Oda | Soğuk Hava Dolapları Depoları

Hakkımızda

Endüstriyel Soğutma Sistemleri alanında faaliyet gösteren şirketimiz, 1999 yılında Ankara’ da kuruldu. 1962 yılından beri soğutma sistemleri sektöründe çalışmış kurucularının bilgi ve tecrübesi ile müşterilerine yenilikçi, hesaplı ve kaliteli çözümler sunmayı ilke edinen Atlantik Soğutma, sektörde edindiği saygınlığını her geçen gün daha da arttırmaktadır.

2012 yılı içerisinde yeni bir yapılanma sürecine giren firmamız, yıllardır uyguladıgi kalite politikası ve müşteri memnuniyetini daha da arttırmayı hedeflemektedir.

Soğuk hava odaları, endüstriyel soğutma sistemleri, chiller cihazları, ticari buzdolapları, şok dondurucular, gemi ve marin tipi soğutucular, klimalar, buz makineleri, su soğutma sistemlerinin üretim, satış, bakım ve servis hizmetleri ana faaliyet konularımızdır.

Hizmet Alanımız

Soğutma sistemlerinde satış ve üretim sürecindeki standart gereksinimlerin karşılanmasından, bir firmanın kullanmakta olduğu ekipmanın arızalanması halinde arıza giderilene kadar yerine muadil cihaz verilmek sureti ile müşterinin mağdur olmasını önleyecek hizmet anlayışına sahip teknik servis desteğinin verilmesine kadar çok geniş bir ölçeğe sahiptir.