• E-Mail: info@ankarasogukoda.com

  • Telefon: 0545 335 6357

  • Telefon: 0545 335 6357

Mersin Soğuk Oda | Soğuk Hava Deposu

Mersin Soğuk Oda | Soğuk Hava Deposu

Mersin Soğuk Oda | Soğuk Hava Deposu

Mersin Soğuk Oda | Soğuk Hava Deposu

Türkiye Firmamız uzun yıllardır Endüstriyel Soğutma Sistemleri sektöründe SOĞUK DEPO imalatı ile çevre bilincini ön planda tutup sektörün soğutma ve servis ihtiyacını karşılamak için Ankara kuruluşlu olan firmamız Mersin Soğuk Oda | Soğuk Hava Deposu iline de hizmet sunmaktadır.

Endüstriyel Soğutma Sistemleri, Soğuk Hava Depoları ürünlerin depo ömrünü uzatmak ve de ürünün doğal özelliğini bozmadan muhafaza etmek için önemli bir yere sahiptir. Hayvansal ürünler, Tarımsal ürünler, Su ürünleri, Unlu Mamüller, Tıbbi ve Medikal ürünler vb. gibi erken bozulma riski olan tüm ürünlerin ilk aşamasından son aşamasına kadar yani üretiminden başlanılarak tüketimine kadar Soğuk Hava Deposunda muhafazası gerekmektedir. Mersin Soğuk Oda | Soğuk Hava Deposu iline Anahtar Teslim Soğuk Hava Depoları, Et Entegre Tesisleri, Yaş Sebze ve Meyve Soğuk Hava Deposu, Şok Odaları, Donuk Odalar, Narenciye Soğuk Hava Depoları, Unlu ve Sütlü Mamül Depoları, Dondurma Soğuk Hava Deposu, Otel Soğuk Odaları, Tıbbi ve Medikal Soğuk Odalar, Evsel ve Tıbbi Atık Depoları, Aşı Soğuk Odaları, Konteyner Soğuk Odaları, Restaurantlar, Proses Soğutma Alanları, Yemekhaneler, Catering Soğuk Odaları, Restaurantlar vb için gerekli olan tüm soğutma ve soğuk hava depoları ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. En küçük m²den en büyük m²lere kadar sınırsız hizmet sunmaktayız.

Muhafaza edilecek ürünün doğal halinden uzaklaştırmadan depolama ömrünü uzatarak, fire oranlarını düşürerek ve de en önemlisi Dünya genelinde kabul görmüş, Avrupa birliğinin de önem gösterdiği enerji verimliliğini, enerji tasarrufunu da sağlayarak hizmetlerimizi sorunsuz ve de profesyonel bir biçimde sunuyoruz. Bu hassasiyetle Sandviç Panel İzolasyonunda ve Endüstriyel Soğutma Cihazlarımızda en önemli unsur olan enerji tasarrufunu ekonomik çözümler sunarak Soğuk Hava Deposu projelerimizi tamamlıyoruz.

Sadece yapmış olduğumuz işi değil soğuk hava depolarında muhafaza etmek istediğiniz ürünlerin analizini tecrübe etmiş olan proje mühendislerimiz, üretim ekibimiz, montaj ekibimiz ve en önemlisi satış sonrası teknik servis ekibimizle Tüm yurda hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.